Kormánycsapok M10 - készlet 310mm
Kód: PIT00607Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Csapok 2 db
► Összekötő rúd
Pin:
| Teljes szélesség: | 80 mm |
| Téma: | M10 × 32 mm |
| Teljes magasság: | 60 mm |
| Téma: | M10 × 22 mm |
| A gombostű tárolása: | 10 mm |
| Tárolási hossz: | 3 mm |
Összekötő rúd:
| Hossz: | 211 mm |
| Jobb belső menet: | M10 × 1,25 jobbra |
| Belső menet balral: | M10 × 1,25 maradt |
| Kulcsonkénti külső átmérő: | 14 |
| A csapok tengelyei közötti távolság: | 286 - 326 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A csaptengely furatainak középső osztása: | 310 mm |
| Kúp/ülés átmérője: | 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
