Első kerékagy tű "U" - jobb
Kód: PIT00601Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Agy hossza (teljes): | 145 mm |
| Az ülés hossza a tárcsaagyon: | 55 mm |
| Ülés átmérője a tárcsaagyon: | 17 mm |
| Az ülepedés hossza a dob statikus részén: | 9 mm |
| Az ülepedés átmérője a dob statikus részén: | 20 mm |
| Cérna: | M14 |
| Csaplyuk átmérője: | 3 mm |
| Belső szélesség "Eye" a vállakhoz / a lyukak távolsága: | 73 mm |
| A karcsapok furatának átmérője: | 10 mm |
| Karcsap lyuk hossza: | 10 mm |
| A kormánycsap furatának átmérője: | 10 mm |
| Kormánycsap furat hossza: | 13 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
