Izzó W5W 12V 5W
Kód: PIT01269Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 25 mm |
| Átlagos ( bankok ): | 10 mm |
| Átmérő (ujjak): | - |
| Izzó típusa: | W5W |
| Ujj típusa: | 2W6 |
| Szálak száma: | 1 |
| Tápfeszültség: | 12 V |
| Teljesítmény: | 5 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
