Csapok a felkarhoz M16 / M14
Kód: PIT00504Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Csap 2 db
► Koronacsavar M14
► M16 önzáró anyák
► Anyák M16
► Védőgumi/mandzsetta
► Kapcsoló a védőgumihoz
Pin:
| Teljes szélesség: | 127 mm |
| Téma: | M16 x 83 mm |
| Teljes magasság: | 71 mm |
| Kúp: | 14,50 mm - 16,50 mm |
| Téma: | M14 x 16 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Kúp/ülés átmérője: | 14,5 - 16,5 mm |
| Lóg: | Felkar |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
