Csapok az alsó karokhoz 20 mm - M12
Kód: PIT00382Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Csap 2 db
► Biztonsági zár
► Poros gumi
► Biztonsági csap porgumihoz
► Koronacsavar M12
Pin:
| Teljes magasság: | 82 mm |
| Nyereg átmérője: | 36 mm |
| Tárolási átmérő: | 32 mm |
| Tárolási magasság: | 20 mm |
| Kúp magassága: | 18 mm |
| Kúp átmérője: | 12,5 mm - 14,5 mm |
| Szál hossza: | M12 x 18 mm |
| Lyuk a biztosítótűhöz: | 3,5 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Kúp/ülés átmérője: | 12,5 - 14,5 mm |
| Lóg: | Alsó kar |
| Vállmagasság: | 20 mm |
| Válltelepülés átmérője: | 32 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
