Kormánycsapok M10 / M12
Kód: PIT00185Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Rögzítse jobbmenettel
► Rögzítse bal oldali menettel
| Teljes szélesség: | 93 mm |
| Téma: | M12 × 1,5 × 47 mm |
| Teljes magasság: | 68 mm |
| Téma: | M10 × 18 mm |
| A gombostű tárolása: | 10 mm |
| Tárolási hossz: | 7 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M10 |
| Kúp/ülés átmérője: | 10 mm |
| Menetátmérő a statikus részen: | M12 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
