Kormánycsap M10 / M12 Bal RACING
Kód: PIT00846Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Rögzítse bal oldali menettel
| Teljes szélesség: | 80 mm |
| Téma: | M12 × 1,25 mm × 35 mm |
| Teljes magasság: | 52 mm |
| Téma: | M10 × 16 mm |
| A gombostű tárolása: | 10 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M10 |
| Menetátmérő a statikus részen: | M12 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
