Golyós csapok M10 / M10 - PROFI
Kód: PIT00596Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Rögzítse jobb oldali menettel
► Rögzítse bal oldali menettel
► M10 önzáró anyák
► M10 anya (jobbmenetes)
► M10 anya (balmenetes)
► Védőgumi
Pin:
| Teljes szélesség: | 80 mm |
| Téma: | M10 × 32 mm |
| Teljes magasság: | 60 mm |
| Téma: | M10 × 22 mm |
| A gombostű tárolása: | 10 mm |
| Tárolási hossz: | 3 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M10 |
| Kúp/ülés átmérője: | 10 mm |
| Menetátmérő a statikus részen: | M10 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
