Belső kormánycsap M12 / M10 - jobb
Kód: PIT01803Kapcsolódó termékek
19 899 Ft
–29 %
Csapok az alsó karokhoz 10mm - M12
Pillanatnyilag nem elérhető
14 035 Ft
Akció
A piac legalacsonyabb ára
8 649 Ft
–28 %
Kormánygömbcsapok M10 / M10
Raktáron
(>5 pár)
6 191 Ft
A gömbcsuklók alkalmasak ATV, BASHAN, SHINERAY, ZONGSHEN... modellekhez.A kormányoszlopon és az első kerékagyon találjuk őket. A kormánygömbcsuklóknak különböző meneteik...
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 76 mm |
| Téma: | M12 |
| Teljes magasság: | 65 mm |
| Téma: | M10 |
| A gombostű tárolása: | 10 mm |
| Tárolási hossz: | 5 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Kúp/ülés átmérője: | 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
