Alsó lengőkar csapszeg - LONCIN
Kód: PIT03512Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Pin 1 db
► Biztonsági zár
► Poros gumi / mandzsetta
► Porvédő tömítés / mandzsetta rögzítő kapocs
► Koronás anya M12
Pin:
| Teljes magasság: | 79,5 mm |
| Nyereg átmérője: | 36 mm |
| Tárolási átmérő: | 32 mm |
| Tárolási magasság: | 20 mm |
| Kúp magassága: | 18 mm |
| Kúp átmérője: | 12,5 mm - 14,5 mm |
| Szál hossza: | M12 x 18 mm |
| Lyuk a biztosítótűhöz: | 3,5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
