Csap az alsó karhoz 10mm - M12
Kód: PIT00616Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Pin 1 db
► Biztosítási segerka
► Poros gumi / mandzsetta
► Biztonsági csipesz porgumihoz/mandzsettához
► Koronacsavar M12
Pin:
| Teljes magasság: | 77 mm |
| Nyereg átmérője: | 36 mm |
| Tárolási átmérő: | 32 mm |
| Tárolási magasság: | 10 mm |
| Kúp magassága: | 18 mm |
| Kúp átmérője: | 12,5 mm - 14,5 mm |
| Szál hossza: | M12 x 18 mm |
| Lyuk a biztosítótűhöz: | 3,5 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M12 |
| Kúp/ülés átmérője: | 12,5 - 14,5 mm |
| Lóg: | Alsó kar |
| Vállmagasság: | 10 mm |
| Válltelepülés átmérője: | 32 mm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
