Alsó kar csap 27mm - M12 - cserélhető
Kód: PIT02255Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Pin 1 db
► Poros gumi / mandzsetta
► Biztonsági lemez a csap alatt
Pin:
| Teljes magasság: | 70 mm |
| Tárolási átmérő: | 27 mm |
| Tárolási magasság: | 20 mm |
| Kúp hossza: | 17 mm |
| Kúp átmérője: | 12,5 mm - 14 mm |
| Szál hossza: | M12 x 16 mm |
| Lyuk a biztosítótűhöz: | 3,5 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M14 |
| Kúp/ülés átmérője: | 14,5 - 16,5 mm |
| Lóg: | Alsó kar |
| Válltelepülés átmérője: | 32 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
