41 fogú 428H ATV 4x70 mm-es lánckerék
Kód: PIT00765Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 41 |
| Típus: | 428 H |
| Szélesség: | 7 mm |
| Külső átmérő: | 172 mm |
| Belső átmérő: | 54 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 8,5 mm |
| A lyukak távolsága (egy sorban): | 49 mm |
| A furatok távolsága (tengely): | 70 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
