Lánc 428AD / 130 link DID
Kód: PIT00408Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Típus: | 428 H |
| Cikkek száma: | 140 |
| Márka: | TETT (Japánban készült) |
| Külső tábla (hossz): | 22,80 mm |
| Külső tábla (magasság): | 10,20 mm |
| Külső tábla (vastagság): | 1,20 mm |
| Pin ( hossz ): | 15,50 mm |
| Tű (átmérő): | 4,50 mm |
| Belső tábla (hossz): | 24,60 mm |
| Belső tábla ( magasság ): | 11,20 mm |
| Belső tábla ( vastagság): | 1,30 mm |
| Henger (hossz): | 8,00 mm |
| Henger ( átmérő): | 8,50 mm |
| Pin térköz: | 12,60 mm |
| A lánc teljes hossza: | ~164 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
