Gyújtás állórész 6 tekercs + rotor - Pitbike YX160
Kód: PIT02058Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Állórész
► Rotor
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 + 1 + 1 + 1 |
| Tekercsek száma: | 6 |
| A tekercsek külső átmérője: | 75 mm |
| Az alumínium burkolat külső átmérője: | 115 mm |
| Telepítés a guferóra: | 30 mm |
| Telepítés a guffer típusra: | TC 18,9 × 30 × 5 |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 101 mm |
| Kábel hossza: | 360 mm |
Forgórész:
| Külső átmérő: | 88 mm |
| Belső átmérő: | 77 mm |
| Mélység (rotor): | 34 mm |
| Szélesség (rotor): | 43 mm |
| A tengely (kúp) belső furata: | 15-19 mm |
| Horony szélessége: | 4 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
