Gyújtás állórész 6 tekercs - ATV - 4+1 tű/alj
Kód: PIT01970Kapcsolódó termékek
Akció
12 556 Ft
–7 %
6 tekercses gyújtásfedél - kerek tetejű
Raktáron
(1 db)
11 561 Ft
Akció
7 777 Ft
–4 %
2 tekercs állórész gyújtás - ATV
Raktáron
(>5 db)
7 431 Ft
Az ATV 2 tekercses állórésze / generátora egyfázisú generátor. 2 vízszintes tekercs van az állórészben tárolva. A felső tekercs (kisebb, fekete) a gyújtótekercs, amellyel az...
Akció
15 253 Ft
–7 %
Gyújtás állórész 6 tekercs - Pitbike YX140 & YX160
Raktáron
(4 db)
14 039 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Tüskék száma: | 4 + 1 |
| Tekercsek száma: | 6 |
| A tekercsek külső átmérője: | 83 mm |
| Belső átmérő: | 29 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 41 mm |
| Kábel hossza: | 310 mm |
Hall szenzor:
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Hossz: | 20 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 34 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
