Hall érzékelő 2 kábellel
Kód: PIT00249Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 29 mm |
| Szélesség (teljes): | 44 mm |
| Szélesség (érzékelő): | 22,5 mm |
| Vastagság (összesen): | 21 mm |
| Vastagság ( érzékelő ): | 20 mm |
| Az érzékelő szonda átmérője: | 5 mm |
| Kábel hossza: | 98 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 5 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 34 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
