Fékkapcsoló - lábszivattyú
Kód: PIT00008Kapcsolódó termékek
Akció
13 006 Ft
–36 %
Fékszivattyú - pedálos komplett classic - arany
Raktáron
(>5 db)
8 257 Ft
Akció
10 838 Ft
–23 %
Fékszivattyú - step-on 2in1 - arany - type1
Raktáron
(>5 db)
8 257 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 2 |
| Hossz (teljes): | 65 mm |
| Kapcsoló átmérője: | 15 mm |
| Téma: | M11 × 25 mm |
| Mátrix átmérője: | 19 mm |
| Kábel hossza: | 315 mm |
| Rugó hossza: | 160 mm |
Akció
13 006 Ft
–36 %
Fékszivattyú - pedálos komplett classic - arany
Raktáron
(>5 db)
8 257 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
