Fékkapcsoló 12mm - jobb
Kód: PIT00380Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Kábelhosszúság: | 250 mm |
| Hossz (teljes): | 33 mm |
| Kapcsoló átmérője: | 4 mm |
| Kapcsoló hossza: | 4,5 mm |
| Település átmérője: | 12 mm |
| Az elszámolás hossza: | 15 mm |
| Nyereg átmérője: | 15 mm |
• fékkapcsoló zárva van ( ON ), a gomb megnyomása után kinyílik ( OFF )
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
