Fékkapcsoló 8mm
Kód: PIT00856Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Kábelhosszúság: | 390 mm |
| Hossz (teljes): | 34 mm |
| Kapcsoló átmérője: | 2 × 3 mm |
| Kapcsoló hossza: | 5,5 mm |
| A kiemelkedés magassága az átmérőn: | 2 mm |
| A kimenet szélessége az átmérőn: | 2 mm |
| A kimenet hossza az átmérőn: | 2,5 mm |
• fékkapcsoló zárva van ( ON ), a gomb megnyomása után kinyílik ( OFF )
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
