Első lengéscsillapító 246x6 mm - fehér
Kód: PIT01892Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 272 mm |
| Furattávolság (a tengelytől a csavartengelyig): | 246 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 20 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 44 mm |
| Rugó átmérője: | 6 mm |
| Rugó hossza: | 190 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 20 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 246 mm |
| Elhelyezkedés: | Elülső |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | ATV |
| Rugó átmérője: | 6 mm |
| Színes: | fehér |
| Teljes hossz: | 272 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
