Első lengéscsillapító 265x6mm
Kód: PIT00206Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 285 mm |
| Lyuk távolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): |
265 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 20 mm |
| Csillapító átmérő ( összesen ): |
57 mm |
| Rugó átmérője: | 6 mm |
| Rugó hossza: | 165 mm |
| A keménység beállítása: | 5 fok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 20 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 265 mm |
| Elhelyezkedés: | Elülső |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | ATV |
| Rugó átmérője: | 6 mm |
| Színes: | Fekete |
| Teljes hossz: | 285 mm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
