Első lengéscsillapító 314x7 mm
Kód: PIT00208Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 345 mm |
| Lyuk távolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): |
314 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 21 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 55 mm |
| Rugó átmérője: | 7 mm |
| Rugó hossza: | 173 mm |
| A keménység beállítása: | 5 fok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 21 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 314 mm |
| Elhelyezkedés: | Elülső |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | ATV |
| Rugó átmérője: | 7 mm |
| Színes: | fehér |
| Teljes hossz: | 345 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
