A hátsó tengely felszerelése - teljes
Kód: PIT00223Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Csapágyak 2 db
► Sütő
Csapágy:
| Típus: | 6001 RS |
| Külső átmérő: | 28 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Szélesség: | 8 mm |
Sütő:
| Hossz: | 164 mm |
| Külső átmérő: | 16 mm |
| Belső átmérő: | 12,5 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 28 mm |
| Tárolási hossz: | 180 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
