Első csapágy 21x10mm - komplett hosszú ATV 110-125cc
Kód: PIT01643Termék részletes leírása
Paraméterek:
A készlet tartalma:
► Tárhely 21 mm × 10 mm
► Összekötő rúd
Megtakarítás:
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Külső elszámolás: | 21 mm |
| Belső nyílás: | 14 mm |
| Szélesség: | 14 mm |
| A táska belső nyílása: | 10 mm |
| A lemez belső átmérője: | 26 mm |
| A lemez külső átmérője: | 28 mm |
| Szélesség: | 8 mm |
Összekötő rúd:
| Hossz: | 150 mm |
| Külső átmérő: | 14 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Tárolási hossz: | 14 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
