Első csapágy 16x23mm
Kód: PIT00205Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Külső átmérő: | 30 mm |
| Külső elszámolás: | 23 mm |
| Belső nyílás: | 16 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| A táska belső nyílása: | 12 mm |
| A lemez belső átmérője: | 30 mm |
| A lemez külső átmérője: | 32 mm |
| Szélesség: | 6 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Tárolási hossz: | 20 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
