Jobb oldali forgattyúház - Minibike
Kód: PIT00554Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Szélesség (teljes): | 51,5 mm |
| Magasság (teljes): | 117 mm |
| Hossz (teljes): | 105 mm |
| Furatok a blokkok csatlakoztatásához: | 6 mm |
| Furatok távolsága: | 41 mm × 57 mm × 39 mm × 57 mm / 69 mm × 70 mm |
| Ülés átmérője a csapágyon: | 35 mm |
| A gufero furatának átmérője: | 25 mm |
| Lyukak a tengelykapcsoló burkolathoz: | M6 |
| Rögzítési furatok osztása: | 71 mm × 71 mm × 71 mm × 71 mm / 100 mm × 100 mm |
| Henger csavarok furatai: | M6 |
| A lyukak távolsága hengerenként: | 46 mm |
| Motor rögzítő furatok: | M6 |
| A motor felszereléséhez szükséges furatok osztása: | 28 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
