Bal olajteknő - Minibike
Kód: PIT00992Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Szélesség (teljes): | 47 mm |
| Magasság (teljes): | 134 mm |
| Hossz (teljes): | 115 mm |
| Furatok a blokkok csatlakoztatásához: | M5 |
| Furatok távolsága: | 41 mm × 57 mm × 39 mm × 57 mm / 69 mm × 70 mm |
| Az ülés átmérője a csapágyon: | 35 mm |
| A gufero furatának átmérője: | 25 mm |
| A függöny nyílásai: | M5 |
| Az önindító rögzítéséhez szükséges furatok osztása: | 81 × 120 × 120 mm |
| Henger csavarok furatai: | M6 |
| A lyukak távolsága hengerenként: | 46 mm |
| A légszűrő karimájának furatai: | M5 |
| A légszűrő karima furatainak távolsága: | 35 mm |
| Motor rögzítő furatok: | M6 |
| A motor felszereléséhez szükséges furatok osztása: | 61 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
