Irányjelzők - narancssárga
Kód: PIT02558Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Teljesítmény: | DC 12 V |
| Magasság: | 55 mm |
| Szélesség: | 52 mm |
| Hossz (teljes): | 100 mm |
| Magasság (világítóüveg): | 35 mm |
| Hossz (világító üveg): | 55 mm |
| Rögzítési menet: | M10 × 15 mm |
| Csavarkulcshoz alkalmas anya: | 14 |
| Kábel hossza: | 280 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
