Irányjelzők PARA - LED
Kód: PIT00268Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csapok száma: | 1 + 1 |
| LED-ek száma: | 18 |
| Teljesítmény: | 12 V |
| Magasság (teljes): | 39 mm |
| Szélesség (teljes): | 115 mm |
| Vastagság (összesen): | 34 mm |
| Magasság ( diák ): | 39 mm |
| Szélesség ( diák ): | 53 mm |
| Rögzítőcsavar: | M10 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
