Hengerkészlet 125cc GY6 52,40mm / 15mm
Kód: PIT02389Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Henger
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Pin
► Segers
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Henger:
| Szélesség (teljes): | 126 mm |
| A henger félkörének átmérője: | 118 mm |
| Hossz (teljes): | 135 mm |
| Magasság (henger): | 69 mm |
| Magasság (betéttel): | 90 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 52 mm |
| A betét külső átmérője: | 58 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 98 × 17 mm |
| Lyuktávolság: | 54 x 54 x 76 x 76 mm |
| Lyuk átmérője: | 2 × 9 mm, 2 × 10 mm |
Dugattyú:
| Magasság: | 38,5 mm |
| Átlag: | 52 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,1 mm / 1,1 mm / 2 mm |
| Horonymélység: | 2,8 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 15 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Számol: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 41 mm |
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 111 mm |
| Szélesség (teljes): | 110 mm |
| Vastagság: | 0,45 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 53 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 2 × 9 mm / 2 × 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 98 × 17 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 115 mm |
| Szélesség (teljes): | 100 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 62 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 3 × 10 mm / 1 × 9 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 89 × 16 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
