Henger 150cc - 57,40mm
Kód: PIT00635Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Szélesség (teljes): | 134 mm |
| A henger félkörének átmérője: | 122 mm |
| Hossz (teljes): | 121 mm |
| Magasság (henger): | 69 mm |
| Magasság (betéttel): | 90 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 57,40 mm |
| A betét külső átmérője: | 51 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 90 × 14 mm |
| Lyuktávolság: | 54 × 54 mm |
| Lyuk átmérője: | 2 × 8 mm, 2 × 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
