Hengerkészlet 125cc 52,40mm / 13mm - fekete YX125
Kód: PIT02227Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Henger
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Pin
► Segers
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Henger:
| Szélesség (teljes): | 131 mm |
| Hossz (teljes): | 145 mm |
| Magasság (henger): | 69 mm |
| Magasság (betéttel): | 95 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 52,40 mm |
| A betét külső átmérője: | 56 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 12 mm |
| Az olajtömítés csapágyának átmérője: | 19 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 18 × 75 mm |
| Lyuktávolság: | 50 × 45 × 50 × 47 mm / 70 × 69 mm |
| Lyuk átmérője: | 1 × 7,50 mm / 3 × 8 mm |
Dugattyú:
| Magasság: | 37 mm |
| Átlag: | 52,40 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1 mm / 1 mm / 2 mm |
| Horonymélység: | 2,7 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 13 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Számol: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 41 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő: | 8,5 mm |
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 108 mm |
| Szélesség (teljes): | 105 mm |
| Vastagság: | 1,50 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 52,80 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 1 × 7 mm / 2 × 8 mm / 1 × 13 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 19 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 75 × 17 - 19 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 110 mm |
| Szélesség (teljes): | 90 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 56 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 3 × 8 mm / 1 × 17 × 8 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 16 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 62 × 19 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
