Hátsó kerékagy 10"-16" - Pitbike 4x65mm
Kód: PIT02173Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Külső átmérő: | 120 mm |
| Belső tengelyfurat: | 12 mm |
| Lyuk hossza: | 133 mm |
| Agy hossza: | 150 mm |
| Csapágytípus: | 6301Z ( 37 mm × 12 mm × 12 mm ) |
| Furat a féktárcsa/rozetta rögzítéséhez: | M8 |
| A féktárcsa furatainak távolsága: | 46 mm × 46 mm × 46 mm × 46 mm / 65 mm × 65 mm |
| A csapágy átmérője a féktárcsán: | 49 mm |
| A lyukak távolsága a rozettán: | 47 mm × 47 mm × 47 mm × 47 mm / 67 mm × 67 mm |
| A rozetta tárolási átmérője: | 51,50 mm |
| A hegyek átmérője: | 4 mm |
| Tüskék száma: | 32 db |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
