Első kerék felni 14" os12 - fekete komplett
Kód: PIT00697Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méret: | 1,4 × 14 |
| Külső átmérő: | 378 mm |
| Külső szélesség: | 54 mm |
| Belső szélesség: | 37 mm |
| Belső tengelyfurat: | 12 mm |
| Lyuk hossza: | 70 mm |
| Agy hossza: | 90 mm |
| Csapágytípus: | 6301Z ( 12 mm × 37 mm × 12 mm ) |
| Féktárcsa rögzítési furata: | M8 |
| A féktárcsa furatainak távolsága: | 46 mm × 46 mm × 46 mm × 46 mm / 65 mm × 65 mm |
| A csapágy átmérője a féktárcsán: | 50 mm |
| Tüskék hossza: | 140 mm |
| A hegyek átmérője: | 3 mm |
| Tüskék száma: | 28 db |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
