Hátsó kerék 90/100 14" 4x100mm tengely 15 - komplett
Kód: PIT02829Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Gumiabroncs méret: | 90/100 14" |
| Lemezméret: | 1,85 × 14 |
| Külső átmérő: | 550 mm |
| Külső szélesség: | 71 mm |
| Belső szélesség: | 53 mm |
| Belső tengelyfurat: | 12 mm |
| Lyuk hossza: | 105 mm |
| Agy hossza: | 138 mm |
| Csapágytípus: | 6202RS (35 mm × 15 mm × 11 mm ) |
| Furat a féktárcsa/rozetta rögzítéséhez: | M8 |
| A féktárcsa furatainak távolsága: | 71 mm × 71 mm × 71 mm × 71 mm / 100 mm × 100 mm |
| A csapágy átmérője a féktárcsán: | 76 mm |
| A lyukak távolsága a rozettán: | 65 mm × 65 mm × 65 mm × 65 mm / 92 mm × 92 mm |
| A rozetta tárolási átmérője: | 76 mm |
| Tüskék hossza: | 140 mm |
| A hegyek átmérője: | 3 mm |
| Tüskék száma: | 32 db |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
