Főtengelyes minibike 2T
Kód: PIT00560Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Tengely hossza: | 98 mm |
| Tengely átmérő: | 15 mm |
| A lendkerék tengelyének átmérője: | 56 mm |
| Kúp átmérője: | 12-15 mm |
| Horony szélessége: | 3 mm |
| Horony hossza: | 10,8 mm |
| Tengely menet: | M6 |
| Összekötő rúd hossza: | 82,5 mm |
| Összekötő rúd hossz tengely tengely tengely: | 60 mm |
| A csapágyfurat átmérője: | 16 mm |
| A hajtókar alkalmas: | 12 mm-es dugattyúcsap |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
