Feszültségszabályozó 6 tűs - anya
Kód: PIT02705Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 6, ebből 1 láb kiosztatlan vagy szabad vezeték |
| Szélesség: | 68 mm |
| Hossz: | 59 mm |
| Magasság: | 22 mm |
| Kábel hossza: | 165 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6,5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 55 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
