Feszültségszabályozó 4 tűs - apa
Kód: PIT00405Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 6 ( 4 - csatlakoztatva ) |
| Magasság: | 22 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Hossz: | 60 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 56 mm |
| Kábel hossza: | 130 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
