Fékszivattyú javítókészlet külső folyadéktartállyal
Kód: PIT00831Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Gumi tömítés - kalap
► Gumi tömítés
► Segerka
► Folyadékcső
Gumi tömítés - kalap
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Település: | 18 mm |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Vastagság: | 5 mm |
Gumi tömítés
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
Segerka
| Átlagos: | 18 mm |
Folyékony cső
| Magasság (csövek): | 32 mm |
| Tárolás a szivattyúban: | 15 mm |
| Tároló sapka: | 18 mm |
| Belső folyadéknyílás: | 4 mm |
| Tömlőnkénti átmérő: | 8-9 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
