Féknyereg pitbike / dirtbike - hátsó - arany
Kód: PIT02496Kapcsolódó termékek
Akció
15 269 Ft
–8 %
Féknyereg - hátsó ATV 110cc / 125cc - ATV 200 - 250cc bal első
Rendelésre 7-10 munkanap
13 997 Ft
Akció
8 645 Ft
–4 %
Féknyereg javító készlet 2 x 25mm
Rendelésre 7-10 munkanap
8 257 Ft
Akció
10 838 Ft
–23 %
Fékszivattyú - step-on 2in1 - arany - type1
Érdeklődjön
8 257 Ft
Akció
3 850 Ft
–3 %
Fékbetét 58 x 33,5 - első Pitbike XB32
Rendelésre 7-10 munkanap
3 713 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 141 mm |
| Szélesség (teljes): | 144 mm |
| Hossz (teljes): | 65 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| Rögzítési furatok osztása: | 40 mm |
| Fékgörgő: | 2 x 25 mm |
| holland: | M10 |
| Belső furat (párhuzamos): | 4 mm |
| Belső furat merőleges: | 3 mm |
| Holland pecsét: | 10 mm - 2 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
