Fékbetét 92x41 és 107x41 HONDA CBR 125
Kód: PIT01218Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Bélés "kisebb"
| Magasság (teljes): | 41 mm |
| Szélesség (teljes): | 92 mm |
| Vastagság (összesen): | 10 mm |
| Vastagság (bélés): | 7 mm |
| Oldalvetítés: | 4 - 7 × 10 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 6 mm |
"nagyobb" vágás
| Magasság (teljes): | 41 mm |
| Szélesség (teljes): | 107 mm |
| Vastagság (összesen): | 10 mm |
| Vastagság (bélés): | 7 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 6 mm |
| Befogási sugár: | R6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
