Első lámpa - arrow ATV 125cc
Kód: PIT00525Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 4 |
| Kábelhosszúság: | 165 mm |
| Parkolólámpa típusa: | T4W |
| Tompított fényszóró típusa: | BA20D |
| Magasság (teljes): | 145 mm |
| Szélesség (teljes): | 160 mm |
| Hossz (teljes): | 150 mm |
| Rögzítési furatok: | 4,5 mm |
| Furatok távolsága: | 123 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
