Izzó 12V 18W
Kód: PIT00234Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 63 mm |
| Átlagos ( bankok ): | 35 mm |
| Átmérő (ujjak): | 20 mm |
| Izzó típusa: | B35 |
| Ujj típusa: | BA20D |
| Szálak száma: | 2 |
| Tápfeszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 18W / 18W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
