Első kerékagycsap tároló nélkül ATV 150cc - jobb
Kód: PIT01854Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Agy hossza (teljes): | 155 mm |
| Az ülés hossza a tárcsaagyon: | 55 mm |
| Ülés átmérője a tárcsaagyon: | 17 mm |
| Ülés hossza a dob statikus részén: | 12 mm |
| Az ülepedés átmérője a dob statikus részén: | 20 mm |
| Cérna: | M14 |
| Csaplyuk átmérője: | 3 mm |
| Vezérlőcsap furat: | 10 mm |
| A furat átmérője az agy forgástengelyéhez: | 23 mm |
| A furat hossza kanyarban: | 69 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
