Első kerék 60/100 14" 4x65mm tengely 12 - komplett
Kód: PIT02185Kapcsolódó termékek
Akció
19 891 Ft
–6 %
Hátsó kerék felni 12" 4x65mm tengely 12 - fekete komplett
Raktáron
(3 db)
18 582 Ft
16 418 Ft
–0 %
Hátsó kerék felni 10" 4x65mm tengely 12 - fekete komplett
Raktáron
(1 db)
16 372 Ft
Akció
38 158 Ft
–13 %
Hátsó kerék 80/100 12" 4x65mm tengely 12 - komplett
Pillanatnyilag nem elérhető
33 037 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Gumiabroncs méret: | 60/100 - 14" |
| Rafik mérete: | 1,4 × 14 |
| Külső átmérő: | 378 mm |
| Külső szélesség: | 54 mm |
| Belső szélesség: | 37 mm |
| Belső tengelyfurat: | 12 mm |
| Lyuk hossza: | 70 mm |
| Agy hossza: | 90 mm |
| Csapágytípus: | 6301Z ( 12 mm × 37 mm × 12 mm ) |
| Féktárcsa rögzítési furata: | M8 |
| A féktárcsa furatainak távolsága: | 46 mm × 46 mm × 46 mm × 46 mm / 65 mm × 65 mm |
| A csapágy átmérője a féktárcsán: | 50 mm |
| Tüskék hossza: | 140 mm |
| A hegyek átmérője: | 3 mm |
| Tüskék száma: | 28 db |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
