Első felső ATV kar
Kód: PIT00675Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz: | 258 mm |
| Szélesség: | 192 mm |
| Külső tárolási távolság: | 192 mm |
| Belső tárolási távolság: | 114 mm |
| Tárolási hossz: | 40 mm |
| Belső tároló átmérő: | 10 mm |
| Cserélhető csapágy külső átmérője: | 23 mm |
| Csaplyuk átmérője: | 16 mm |
| A csapon lévő görgő hossza: | 31 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | Tű nélkül |
| Belső tárolási távolság: | 114 mm |
| Belső tárolónyílás: | 10 mm |
| Pozíció: | Felső |
| Tárolási hossz: | 40 mm |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
