Elektromos indító 10z - GY6 50cc-es robogóra
Kód: PIT02054Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 1 |
| Átlag: | 48 mm |
| Hossz (összesen): | 110 mm |
| Hossz (rotor): | 82 mm |
| Fogaskerék hossza: | 11 mm |
| Fogaskerék átmérője: | 7,5 mm |
| Fogak száma: | 10 |
| Forgásirány: | Baloldali vezetés |
| Motor rögzítési átmérője: | 24 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 70 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
