Elektromos indító 10z
Kód: PIT00742Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Csapok száma: | 1 (M6 csavar / 6 mm-es fűzőlyuk) |
| Átlagos: | 63 mm |
| Hossz (összesen): | 164 mm |
| Hossz (rotor): | 103 mm |
| Fogaskerék hossza: | 24 mm |
| Fogaskerék átmérője: | 13 mm |
| Fogak száma: | 10 |
| Forgásirány: | Óramutató járásával megegyező |
| A motor rögzítésének átmérője: | 30 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 47,5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
