ATV első tengely készlet 110cc - 125cc
Kód: PIT01742Termék részletes leírása
A készlet tartalma:
| ► Kormánycsapok M10 | 2 pár |
| ► Kartámaszok 21 x 14 mm | 8 db |
| ► Lengéscsillapító rögzítés 10 x 23 mm | 4 db |
Paraméterek:
Kormánycsapok M10
| Teljes szélesség: | 80 mm |
| Téma: | M10 × 32 mm |
| Teljes magasság: | 60 mm |
| Téma: | M10 × 22 mm |
| A gombostű tárolása: | 10 mm |
| Tárolási hossz: | 3 mm |
Kartartók 21 x 14 mm
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Külső elszámolás: | 21 mm |
| Belső nyílás: | 14 mm |
| Szélesség: | 14 mm |
| A táska belső nyílása: | 10 mm |
| A lemez belső átmérője: | 26 mm |
| A lemez külső átmérője: | 28 mm |
| Szélesség: | 8 mm |
Hangtompító rögzítés 10 x 23 mm
| Külső átmérő: | 21-23 mm |
| Belső lyuk: | 10 mm |
| Gumi hossza: | 18 mm |
| A fémház hossza: | 21 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
